Download MP3 & Video for: Sibora I M Sorry Audicionet E Fshehura The Voice Kids Albania 2018


  • Reviewed by on Sunday June 16 2019 73 out of 100 based on 38 user ratings
   Rating: 5 9,497 views

  Sibora - I'm sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Sibora - I'm sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Sibora këndon këngën 'I'm sorry' të Arilena Ara The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni ...
  Sibora - Klip Prezantimi | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Sibora - Klip Prezantimi | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin? Vizitoni faqen zyrtare ...
  Danjela vs Sibora vs Jasmina - Chandelier | Betejat | The Voice Kids Albania 2018

  Danjela vs Sibora vs Jasmina - Chandelier | Betejat | The Voice Kids Albania 2018

  Danjela vs Sibora vs Jasmina D. të Skuadrës Miriam këndojnë këngën 'Chandelier' të Sia The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në ...
  Dea - Sorry Not Sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2019

  Dea - Sorry Not Sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2019

  Dea këndon këngën "Sorry Not Sorry" nga Demi Lovato në Audicionet e Fshehura | Skuadra Arilena | The Voice Kids Albania 2019, Sezoni 3, Episodi 6 Vizitoni ...
  Sibora -Fashion Show

  Sibora -Fashion Show

  Ana - Evil like me | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Ana - Evil like me | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Ana këndon këngën 'Evil like me' të Descendants The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni ...
  Altea - Rise Up | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2019

  Altea - Rise Up | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2019

  Altea këndon këngën "Rise Up" nga Andra Day në Audicionet e Fshehura | Skuadra Gjoka | The Voice Kids Albania 2019, Sezoni 3, Episodi 4 Vizitoni faqen ...
  Fituesi i The Voice Kids, Denis.B | Finale | The Voice Kids Albania 2018

  Fituesi i The Voice Kids, Denis.B | Finale | The Voice Kids Albania 2018

  The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin? Vizitoni faqen zyrtare ...
  Sfilata e Miriam dhe Enedës me Siborën | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Sfilata e Miriam dhe Enedës me Siborën | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  The Voice Kids Albania transmetohet në Top Channel të premten në orën 21:00. Nuk mundët të ndiqni spektaklin? Vizitoni faqen zyrtare ...
  Bjorni – Sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Bjorni – Sorry | Audicionet e Fshehura | The Voice Kids Albania 2018

  Bjorni këndon këngën 'Sing' të Ed Sheeran në Audicionet e Fshehura | The Voice (Kids) Albania 2018, Sezoni 2, Episodi 1 The Voice Kids Albania transmetohet ...